SMM Panel Bildirim Kodu
Bir Müşterimiz!
2 dakika once 5000 Youtube Abone satın aldı.
Bir Müşterimiz!
4 dakika once 1000 Türk Takipçi satın aldı.
Bir Müşterimiz
2 dakika once 50.000 İnstagram Takipçi satın aldı.
Bir Müşterimiz!
4 dakika önce 3000 Gerçek Takipçi satın aldı.
Bir Müşterimiz
5 dakika once 1000 Gerçek Takipçi satın aldı.
Bir Müşterimiz!
3 dakika once 100 Gerçek Beğeni satın aldı.
Bir Müşterimiz
1 dakika once 5000 TikTok Takipçi satın aldı.
Bir Müşterimiz
4 dakika once 1000 İnstagram Beğeni satın aldı.
Bir Müşterimiz
3 dakika once 5000 Çekilişli İnstagram Takipçi satın aldı.
Bir Müşterimiz
5 dakika once 3000 Organik İnstagram Takipçi satın aldı.

Sosyal Medya Pazarlama Tüyoları

Sosyal Medya Pazarlama Tüyoları

Instagram’da Sosyal Medya Pazarlama Tüyoları

Görsel içerik üretimi anlamında dünyanın en büyük ve en popüler sosyal medya platformu olan Instagram, bir çığ gibi büyürken şu anda aktif 1 milyar kullanıcıya sahip bir platformdur. Araştırmalara göre, görsel mesajların beyindeki işlenme hızı, yazılı mesajlara göre 60 bin kez daha hızlı olduğu yönündedir. Hal böyle olunca da Instagram’ı sevme sebepleri de nedesiz şekilde çoğalıyor…

Fotoğraf ve videolar tarafında çeşitli filtreler kullanarak yapacağınız paylaşımların ufak biçimli tasarımsal farklılıklarını yapabilir ve en iyi şekilde fotoğrafları da düzenleme yaparak, istediğiniz şekilde sosyal medya hesaplarınızı da güncellemeye tabii tutabilirsiniz. Çok fazla paylaşımın yanı sıra türk takipçi satın almanız durumunda da çok iyi etkileşimlerle popülerlik arttırmanızı yapabilmek mümkün olabilecektir. Peki iyi bir sosyal medya yönetimi açısından Instagram’da sosyal medya hesaplarınızda pazarlamaya yönelik işleriniz, işletmeniz hakkında en iyi yöntemler nelerdir? Neler yapılabilir, birkaç adımda etkin yöntemleri inceleyelim.

Profilinizi İşletmenize Göre Optimize Etmeyi Deneyin

İşletme hesabınızı dışarıya açık yapmayı ihmal etmeyin. Bu, dışarıdan kurumu merak eden kişilerin hesabınıza erişerek kısa bir gezinti ile takip etmesine yardımcı olur. İşletmeniz hakkında kısa bir bilgiyi veya birkaç özelliği, profilde yazılı olarak yayınlayıp kendiniz hakkında takipçilerinize bilgi paylaşabilirsiniz. Varsa web sitenizi eklemeniz, sizin hakkında daha detaylı bilgi sağlamış olur.

Paylaşımlarınızda Hashtag’in Önemi

Instagram’da 2013 yılından bu yana aktif olan Hashtag ile arama, en iyi arama yöntemi olma yolunda hala başı çekiyor. Sizlerde en yeni ve güncel paylaşımlarınızda hashtag kullanarak, hashtaglerde en başta listelenebilir ve ürünlerinizin, hizmetlerinizin ve çeşitli paylaşımlarınızın en üst sıralarda olmasını da bu sayede sağlamış olabilirsiniz. Hem post paylaşımlarında hem de hikaye paylaşımlarında hashtag gücünü önemseyin ve hiçbir zaman ihmal etmemeye çalışın.

Organik Takipçilerinizi Arttırma Yolu

İnternetin günümüzde bu kadar yaygınlaşmasıyla birlikte her firma ve sektörde birçok firmanın da çoğalması, sosyal medyada gücünü göstermesi durumları arttı. Hal böyle olunca Gücünüzü gösterebileceğiniz Instagram platformu içerisinde güvenilir takipçi satın almayla ilgili olarak doğru adımlar atabilir ve organik bir şekilde, güvenilir profillerin sizin hesabını takip etmesini sağlayabilirsiniz. 

Çeşitli yöntemler ile organik takipçiler de kazanabilirsiniz. Keşfet alanında paylaşacağınız değerli postlarınızın çıkacağı şekilde kendi gönderilerinizin kalitesini arttırır, bu sayede sizi hiç bilmeyen ama bilmek isteyen birçok kişiye de böylece ulaşabilirsiniz. 

Paylaşımlarınız Kayda Değer Olmasına Önem Verin

Yapacağınız paylaşımlar, sadece paylaşım yapmak için yapılan değil bir amaç uğruna ya da işletmenizle örtüşen hedefler uğruna yapılan paylaşımlar olmasına önem verin. Bakın, inceleyin ve eğlendiğinizi düşündüğünüz, sizi yansıtan olduğunu düşündüğünüz paylaşımlarınızı da takipçilerinizle paylaşarak, onların hesaplarınızla reaksiyon içerisinde olmasını sağlayarak etkileşimlerinizi ve sosyal medya popülerliğinizi arttırın