SMM Panel Bildirim Kodu
Bir Müşterimiz!
2 dakika once 5000 Youtube Abone satın aldı.
Bir Müşterimiz!
4 dakika once 1000 Türk Takipçi satın aldı.
Bir Müşterimiz
2 dakika once 50.000 İnstagram Takipçi satın aldı.
Bir Müşterimiz!
4 dakika önce 3000 Gerçek Takipçi satın aldı.
Bir Müşterimiz
5 dakika once 1000 Gerçek Takipçi satın aldı.
Bir Müşterimiz!
3 dakika once 100 Gerçek Beğeni satın aldı.
Bir Müşterimiz
1 dakika once 5000 TikTok Takipçi satın aldı.
Bir Müşterimiz
4 dakika once 1000 İnstagram Beğeni satın aldı.
Bir Müşterimiz
3 dakika once 5000 Çekilişli İnstagram Takipçi satın aldı.
Bir Müşterimiz
5 dakika once 3000 Organik İnstagram Takipçi satın aldı.

İnstagram Mavi Tık Nasıl Alınır ?

İnstagram Mavi Tık Nasıl Alınır ?

Instagram’da Profilinize Mavi Tik Nasıl Alınır? – Instagram Sayfa Doğrulama Nasıl Yapılır?

Sosyal medyanın günümüz kullanıcılarına sunduğu avantajlarla birlikte kullanımı da bununla beraber artar oldu. Son dönemlerde sosyal ağlardan en çok kullanılan Instagram, ön planda olan en büyük sosyal mecralardan biridir. Instagram’da “Mavi Tik” olarak bilinen sayfa doğrulama nedir? Bir kişi veya işletme sahibi mavi tik neden almalıdır? Bu konuda mavi tik almanın avantajları nelerdir? Tamamına değinelim…

Instagram, günümüzün birçoğunu harcadığımız bir sosyal medya aracı olurken; çeşitli dizi – film oyuncularından tutun da futbolcu, basketbolcu ve manken gibi çeşitli birçok ünlüye de rastlayabileceğiniz, her birinin özel profiline basitçe ulaşabileceğiniz bir platformdur. Her birinde görülen özel mavi tik yani bir diğer adıyla sayfa doğrulaması yapılmış bu hesaplar, kişi veya kurumların doğruluğunu, güvenilir hesap olduğu algısını kullanıcıya yansıtır. Bu sayede görüntülenen profillerde hem güvenilirlik hem de hesaba yönelik prestij arttırılmış olur. 

Mavi Tik , Hesap Sahibi İçin Ne İşe Yarar?

Instagram’da arama, keşif gibi alanlar önemlidir. İşte bu alanlarda her profil, ilgi alanına göre görüntülenirken; mavi tik sahibi hesapların daha çok görüntülendiği, Instagram tarafından sağlanan avantajlardır. Bir nevi Instagram SEO’su da denilebilir. Günümüzde bu konu hakkında birçok instagram takipçi satın alma işlemleriyle popülerliği arttırmak mümkün olmakla birlikte, mavi tik sahibi olarak da hesabınızın prestij ve güvenilirliğini arttırabiliyorsunuz.

İşletme Hesapları İçin Mavi Tik Almanın Avantajları

Birçok kitleye hitap eden bir işletme hesabı, profilinin güvenilirliğini kendisini takip edenlere göstermek için Instagram tarafından onaylanmış ve doğrulandığını temsil eden mavi tik almaya özen göstermelidir. Keşif menüsü içerisinde, markanıza ait en ufak aramalarda en üst sıralarda yer alma konusunda yardımcı olan, mavi tik olması sayesinde de güvenirliğinizi arttıran bu özellik, Instagram tarafınca da onaylandığınız için çeşitli aramalarda da her zaman ön plana çıkartarak, daha fazla etkileşim ve daha fazla görüntülenme ile normalden çok daha fazla kişiye ulaşmanız sağlanır.

Instagram’da Mavi Tik Nasıl Alınır?

Günümüzün birçoğunu geçirmekte olduğumuz Instagram mecrasında Mavi tik sahibi olmanın pek çok yolu bulunur. Bunlardan biri, ün yapmış isminizin olmasıdır. Çok kişi tarafından biliniyor olduğunuz, birçok kişi tarafından takip ediliyor olduğunuz durumu önemlidir. Mavi tik hesaplarının %90’ından fazlasında yüksek takipçiler bulunur. 

Çeşitli ve güvenilir yollarla takipçi satın alınarak çok basit şekilde mavi tik almaya kadar işlemlerinizin başlangıcını yaparak, ülkenizde hem çok fazla kişi tarafından takip ediliyor olduğunuzu hem de tanınan bir isim olduğunuzu Instagram’a bu sayede kolayca gösterebilirsiniz.

Aktif kullandığınız ve aktif takipçi satın aldıktan sonra yapılacaklardan biri de her zaman fotoğraflar paylaşıyor olmanızdır. Güncel olarak kullanmakta olduğunuz bu hesabınızın çeşitli haber sitelerinde yayınlanması, paylaşılması da önemli etkenlerden biridir. Ne kadar fazla Türkiye’nin ünlü haber sitelerinde profiliniz yer alırsa, etkileşiminiz çok olursa; Instagram tarafından da hesabınızın onaylanması o kadar kolaylaşır.